Szukaj połączenia
Wylot z:
Przylot do:
Data wylotu:
Data przylotu:
Pasażerowie (maksimum 9 osób)
Loty z Krakowa do Mediolanu od 129,00 zł

Wylot z:
Kraków, Polska

Lotnisko wylotu:
Kraków Balice (KRK)

Linia lotnicze:

Ryanair

Przylot do:
Mediolan, Włochy

Lotnisko przylotu:
Mediolan - Bergamo Airport (MIL)

Bezpośrednie połączenie na włoskie lotnisko Mediolan Bergamo zapewniają tanie linie Ryanair. Połączenia na trasie Kraków - Mediolan oferowane są w okresie letnim 2017 przez 7 dni w tygodniu. Wylot z Krakowa poniedziałki w godz 16:20-18:05, we wtorki, środy i soboty w godz 17:30-19:15, w czwartki w godz 21:25-23:10, w piątki w godz 14:40-16:25, oraz w niedziele w godz 14:25-16:10. W sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 połączenia odbywają się codziennie. Wyloty z Krakowa o godz 12:20, lądowanie w Mediolanie o godz 14:10. Powrotne loty z Mediolanu do Krakowa od poniedziałku do niedzieli w godzinach 14:35-16:25. Chcąc kupić bilet lotniczy do Mediolanu warto skorzystać z naszej strony i już teraz zakupić bilet online, służymy także pomocą poprzez naszą infolinie czynną przez 7 dni w tygodniu. Sprawdź ofertę Ryanaira i leć z Krakowa do Mediolanu.

Port Bergamo to średniego rozmiaru lotnisko, trzecie co do wielkości obsługujące obszar Mediolanu, współpracuje głównie z tanimi liniami lotniczymi. Położone jest w odległości 50 km od centrum Mediolanu, połączenie z miastem zapewniają m.in. autobusy.

Wylot: Kraków 12:20 – 14:10 Mediolan

Powrót: Mediolan 14:35 – 16:25 Kraków

Najlepsze loty do Mediolanu
Wylot
Czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio
FR 6879
FR
2017-12-31 18:20 Kraków (KRK)
2017-12-31 20:10 Mediolan (BGY)
Przylot
Czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio
FR 6878
FR
2018-01-07 19:45 Mediolan (BGY)
2018-01-07 22:35 Kraków (KRK)
Lot Kraków - Mediolan
Cena: 301 PLN
Wylot
Czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio
FR 6879
FR
2017-12-31 18:20 Kraków (KRK)
2017-12-31 20:10 Mediolan (BGY)
Przylot
Czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio
FR 6876
FR
2018-01-07 14:35 Mediolan (BGY)
2018-01-07 17:25 Kraków (KRK)
Lot Kraków - Mediolan
Cena: 301 PLN
Wylot
Czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio
FR 6877
FR
2017-12-31 12:20 Kraków (KRK)
2017-12-31 14:10 Mediolan (BGY)
Przylot
Czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio
FR 6878
FR
2018-01-07 19:45 Mediolan (BGY)
2018-01-07 22:35 Kraków (KRK)
Lot Kraków - Mediolan
Cena: 387 PLN
Tanie loty do Mediolanu
Lot Data Promocji Linia Cena
Katowice - Mediolanod 2017-11-07 do 2018-04-0279.00
Wrocław - Mediolanod 2017-11-03 do 2018-03-2899.00
Gdańsk - Mediolanod 2017-11-03 do 2018-03-2999.00
Warszawa - Mediolanod 2017-11-13 do 2018-04-0179.00
Poznań - Mediolanod 2017-11-07 do 2018-03-2499.00
Kraków Mediolan Loty - Partner serwisu: Bilety Lotnicze Mediolan dostarcza serwis Infoloty.pl